Facebook

Sihtlaenu pakub AS Krediidipank Finants

Remondilaen

Sinu koduga seotud unistusteks

Koduga seotud kulutused ei ole kunagi väikesed. Uus küttesüsteem või aknad võivad väljavahetamist vajada just siis, kui see Sinule kõige vähem sobib. Samas, kui unistad uuest köögist või vannitoast, siis oled ka ehk mõelnud, et oleks aeg need unistused ellu viia? Remondilaen ongi mõeldud nii ootamatuteks kulutusteks kui unistuste elluviimiseks. Tihti me harjume ebamugavustega olukorras, kus lahendus võib olla lähedal.

Vajad hoopis värsket sisustust?

Remondilaen ei ole mõeldud ainult remonditöödeks. See sobib hästi ka kodusisustuse välja vahetamiseks. Kui arvad, et on aeg soetada uus diivan või riidekapp, siis saad need soovi korral välja vahetada Remondilaenu abiga.

 

Kliendid kiidavad

 • "Sihtlaen aitas mul oma uue väikese kodu sisustada. Sain kõik eluks vajaliku ja tunnen ennast oma uues kodus väga hästi."

  Reilika, 29-aastane, Tartumaa
 • "Ühel ilusal maikuu hommikul leidsin ma endale pisikese majakese, millest olin unistanud. Asjaga oli kiire, kuid natuke raha oli puudu. Kodupangas läks vastusega kaua aega ning suurepäraseks lahenduseks kujunes Sihtlaen. Kiire, lihtne ja usaldusväärne. Üks minu unistusi sai teoks."

  Kristina, 29-aastane, Harjumaa
 • "Tänu Sihtlaenule sain kaua aega edasi lükatud magamistoa remondi tehtud. Kiire, mugav ja mõistliku intressiga laen. Kasutan ka edaspidi!"

  Julia, 25-aastane, Harjumaa
 • "Tänu Sihtlaenule sain ära teha korraga oma kodu remondi ja just selliseks nagu olin soovinud."

  Kristel, 36-aastane, Viljandimaa
 • "Sihtlaen aitas meie peret koduga seonduvatel ehitustöödel “seisvast punktist” tublisti edasi."

  Lisanna, 28-aastane, Võrumaa
 • "Sihtlaenu reklaam potsatas minu meilboksi täpselt õigel ajal. Olin parajasti ringi vaatamas sobiva laenupakkumise järele, et refinantseerida olemasolev kallis laen ning soetada endale koju uut sisustust. Vau - pakkumine oli intressi poolest ca 6% soodsam kodupanga pakutust. Seega ei tekkinud hetkekski kõhklust, millise panga kasuks otsuse langetan. Tänan Teid!"

  Kristina, 39-aastane, Harjumaa
 • "Tänu Sihtlaenule sain vahetatud oma maja katuse."

  Aivar, 49-aastane, Valgamaa
 • "Laenu eest sain osta vajalikud materjalid maja remondi lõpetamiseks! Aitäh!"

  Leho, 32-aastane, Harjumaa
 • "Soovisin raha vannitoa ehitamiseks. Nüüdseks on see valmis. Missugune rõõm kogu perele! Tänan. Soovitan ka teistele oma unistused Sihtlaenu abiga ellu viia!"

  Heli, 61-aastane, Harjumaa
 • "Sihtlaen aitas abikaasa unistust teostada. Kuna tema teeb meil peres peamiselt süüa, siis nüüd on meil tema unistuste köök. Just selline nagu ta tahtis ja aastaid soovis."

  Pirjo, 33-aastane, Viljandimaa