Facebook

Sihtlaenu pakub AS Krediidipank Finants

Puhkuselaen

Puhkuselaen

Puhka ja reisi üksi, sõprade või koos perega. Avastamist väärivaid paiku on maailmas küllaga. Puhkuselaenuga saad hajutada kulud pikema perioodi peale, mis annab võimaluse aja mahavõtmiseks. Puhkuselaen on mõeldud just Sinu unistuste puhkuse elluviimiseks.

 

Kliendid kiidavad

 • "Ootamatult saime talvel kutse mehe õe pulma, mis pidi toimuma Rootsis. Tänu Sihtlaenule saime kiiresti lühiajalise likviidsusprobleemi lahendatud ning peoriided ja laevapiletid ostetud."

  Kristi, 37-aastane, Tallinn
 • "Olen suur reisihuviline, aga puudub piisavalt hea finantsseis selle huvi realiseerimiseks, samas olen suuteline osadena tasuma oma reiside maksumust. Siin tuligi appi Krediidipanga Sihtlaen, mille sain paari tunni jooksul. Aitäh teile, et sain käia unistuste reisil Singapur-Malasia-Hong-Kong!"

  Tuuli, 55-aastane, Viljandimaa
 • "Sihtlaen aitas alustada oma ettevõtlusega."

  Jaanus, 37-aastane, Harjumaa
 • "Sihtlaen aitas mul reisida läbi Venemaa Siberisse, sealt edasi Mongoolia steppidesse ning lõpetuseks Hiinasse Hiina müürile. Oli igati meeldiv ning eluks ajaks meeldejääv kogemus. Ise ei oleks ma suutnud raha nii palju koguda, et see reis soodsal pakkumisel ära teha. Aeg oli limiteeritud."

  Kadri, 26-aastane, Harjumaa
 • "Tänu Sihtlaenule sain kiirelt lahendused jooksvatele likviidsusmuredele ning sain rahulikult sõita kahenädalasele reisile kaugele maale 8000 km kaugusele kodust."

  Anna, 28-aastane, Harjumaa
 • "Olen väikeettevõtja ning laenu abiga sain soetada endale tööks vajaliku ja hinnalt sobiva seadme."

  Riina, 53-aastane, Valgamaa