Facebook

Sihtlaenu pakub AS Krediidipank Finants

Krediidipank Sihtlaen

Kiire tagatiseta pangalaen

Milleks raha vajad?

Palun vali summa

Palun vali periood

Kuumakse

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Edasi taotlema

 • VASTUS KOHE

  Taotlemiseks on vaja täita vaid lühike taotlusvorm siin kodulehel või Krediidipanga kontoris ning vastuse saad kodust või pangakontorist lahkumata. Sa ei pea avama uut kontot, sest laenu teenindame Sinu kodupanga kontolt. Raha kanname Sinu kontole üldjuhul 1 tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist ja isikusamasuse tuvastamist.

 • SOODNE INTRESS AL 12.9%

  Sihtlaen on mõistliku intressiga ja seda on võimalik võtta kuni 5-aastaseks perioodiks. Sõltumata summast. Otsusta ise, milline on Sulle sobivaim kuumakse ja maksepäev.

 • USALDUSVÄÄRNE PANGALAEN

  Krediidipanga tegevus kuulub Finantsinspektsiooni järelevalve alla. Lähtume vastutustundliku laenamise põhimõttest ning hoiame laenutingimused ja kliendi kulud läbipaistvatena.

Partnerite pakkumised

 

Kliendid kiidavad

 • "Mul oli vaja seoses töö vahetusega kiirelt autot osta ning omafinantseering selleks puudus. Tegin taotluse ja sain väga kiirelt positiivse vastuse. Lepingu sõlmimine oli lihtne ja mugav. Sain omale vajaliku auto."

  Anu, 27-aastane, Pärnumaa
 • "Tänu Sihtlaenule sain õpinguid jätkata."

  Kaja, 46-aastane, Harjumaa
 • "Tänu Sihtlaenule sain soetada endale unistuste mootorratta!"

  Margus, 40-aastane, Harjumaa
 • "Sihtlaen aitas mul reisida läbi Venemaa Siberisse, sealt edasi Mongoolia steppidesse ning lõpetuseks Hiinasse Hiina müürile. Oli igati meeldiv ning eluks ajaks meeldejääv kogemus. Ise ei oleks ma suutnud raha nii palju koguda, et see reis soodsal pakkumisel ära teha. Aeg oli limiteeritud."

  Kadri, 26-aastane, Harjumaa
 • "Olen väikeettevõtja ning laenu abiga sain soetada endale tööks vajaliku ja hinnalt sobiva seadme."

  Riina, 53-aastane, Valgamaa

Korduma kippuvad küsimused

Vaata kõiki küsimusi

 • Kuidas toimub laenumaksete tasumine?

  Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse automaatselt panka, kuhu kanti laenusumma. Mugavamaks tasumiseks soovitame kindlasti oma kodupangas sõlmida e-arve püsimakse lepingu. Arve tasumine toimub AS Krediidipank Finants kontole Krediidipangas või SEB pangas. Arve loetakse makstuks, kui see on tasutud korrektse viitenumbriga, mille leiad oma lepingust või e-arvelt.

  Kui soovid, et e-arved hakkaksid laekuma teise panka, siis palume esitada vastavasisulise avalduse lähimas Krediidipanga kontoris või saata digitaalselt allkirjastatuna aadressile lepingkpf@krediidipank.ee.

 • Kui minult küsitakse konto väljavõtet, siis mis formaadis selle esitama peab?

  Aktsepteerime digitaalselt allkirjastatud viimase 6 kuu konto väljavõtet (.bdoc formaadis), mis sisaldab infot kõikide sissetulekute ja kohustuste kohta. Selle saate alla laadida oma kodupanga internetipangast. Kui esitate konto väljavõtte Krediidipangast, Swedbankist või SEB-st, peab see olema panga poolt digitaalselt allkirjastatud BDOC formaadis. Kui esitate konto väljavõtte mõnest teisest pangast, tuleb Teil konto väljavõte salvestada PDF formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Väljavõtte palume Teil saata aadressile sihtlaen@krediidipank.ee.

 • Kes saavad Sihtlaenu taotleda?

  Sihtlaenu saavad taotleda kõik korrektse maksekäitumisega vähemalt 21-aastased Eesti kodanikud või pikaajalise elamisloaga isikud, kelle igakuine sissetulek on suurem kui 280 eurot.

 • Kui suurt summat on võimalik taotleda?

  Väljastame summasid vahemikus 300 - 10 000 €.